Група № 6 “Капітошки”

Розклад навчального навантаження за видами діяльності дитини

I тиждень II тиждень
Понеділок 1.      Мовленнєва діяльність.

Пізнавально-дослідницька діяльність. Художньо-естетична діяльність. Здоров’язберігальна , рухова діяльність.

2. Музичне виховання.

1.      Мовленнєва діяльність.

Пізнавально-дослідницька діяльність. Художньо-естетична діяльність. Здоров’язберігальна, рухова діяльність.

2. Музичне виховання.

Вівторок 1.  Пізнавально-дослідницька діяльність:

Елементарні математичні уявлення; у світі предметів; у світі природи. Художньо-естетична діяльність. Пізнавально-дослідницька діяльність: досліди та експерименти.

2.        Фізичний розвиток.

1. Пізнавально-дослідницька діяльність:

2.    Фізичний розвиток.

Середа 1.      Мовленнєва діяльність.

Художньо-естетична діяльність. Пізнавально-дослідницька діяльність: елементарні математичні уявлення: у світі предметів; у світі природи. Здоров’язберігальна. Рухова діяльність.

2.      Музичне виховання.

1.      Мовленнєва діяльність.

2.      Музичне виховання.

1.        Пізнавально-дослідницька діяльність:

Елементарні математичні уявлення; у світі предметів; у світі природи. Художньо-естетична діяльність. Пізнавально- дослідницька діяльність: досліди та експерименти. Мовленнєва.

2.        Фізичний розвиток.

1.      Особистісний розвиток:

Соціально-ігрове проектування за спільним задумом дітей.

2.      Фізичний розвиток.

П’ятниця 1.        Художньо-естетична діяльність

Мовленнєва діяльність. Пізнавально-  дослідницька діяльність: елементарні математичні уявлення; у світі предметів; у світі природи. Здоров’язберігальна, рухова діяльність: на вулиці.

1.      Особистісний розвиток:

Соціально-ігрове проектування за спільним задумом дітей.

ВЕРЕСЕНЬ 2022  План

ЖОВТЕНЬ 2022    План