СТОРІНКА БАТЬКІВ

Поради медичної сестри

Шановні батьки!

Ми разом з Вами зацікавлені в тому, щоб відвідування дитиною дитячого садка було комфортним і корисним!

Тому, просимо Вас, дотримуватися наступних правил:

• Будь ласка, приходьте вчасно! Пам’ятайте, запізнення – завжди стрес для дорослих і дітей.
  • При вході, будь ласка, чистіть взуття та зачиняйте за собою вхідні двері.
  • Проводжайте дитину до групи та передавайте особисто в руки педагогам. Якщо у Вашої дитини поганий настрій, обговоріть її стан з педагогом.
  • Крім того ми просимо Вас: Допоможіть своїй дитині вранці роздягнутися, акуратно скласти речі в шафку.
  • Ідучи додому обов’язково повідомте про це вихователя.
  • Прослідкуйте, щоб дитина завжди була чистою, акуратно та по сезону одягненою. Щоб запобігти втраті або обміну речей, позначте білизну, одяг і взуття ваших дітей (особливо це стосується дітей раннього та молодшого дошкільного віку).
  • Прослідкуйте, щоб у дитини були чисті та коротко підстрижені нігті. Дайте дитині з собою носовичок.
  • Прослідкуйте, щоб в кишенях дитини не було гострих, ріжучих предметів. Не давайте дитині з собою жувальну гумку, солодощів тощо.
  • Настійливо не рекомендуємо одягати дитині золоті та срібні прикраси, давати з собою дорогі іграшки, а також іграшки, які імітують зброю.
  • Пам’ятайте, іграшка дитини – іграшка для всіх. Вона може зламатися!
  • З00 починаються заняття (відповідно до режиму дня кожної вікової групи). Тому переконливо просимо Вас: Якщо ви прийшли, коли заняття розпочалося (попередивши напередодні вихователя), допоможіть дитині роздягтися і тихо приєднатися до дітей.
  • Не відвлікайте педагога під час занять, всі проблеми ви зможете обговорити у зручний час – вранці до 8.00, в другій половині дня після 17.30; а також на індивідуальних консультаціях у спеціально призначений час (про це можна домовитись з педагогом). Для музичних занять та занять з фізичної культури дитині знадобляться чешки в окремому мішку та спортивна форма для занять з фізкультури.
  • У нашому дитячому садку обов’язковими є всі батьківські збори (2 рази на рік – групові і загальні збори – 1 раз на рік. Про термін проведення батьків сповіщають заздалегідь).
  • Якщо, з об’єктивних причин, Ви не зможете прийти на індивідуальну консультацію, на яку Вас запросили, попередьте педагогів заздалегідь.
  • Оплата за харчування дитини здійснюється до 10 числа поточного місяця.
  • При виникненні у дитини симптомів отруєння (блювота, пронос) або симптомів ГРВІ (кашель, температура, нежить) потрібно звернутись до дільничного педіатра, в дитячий сад дитина не приймається. Якщо Ваша дитина занедужала, просимо до 9.00 повідомити сестру медичну старшу за телефоном 769-80-55 або вихователя своєї групи.
  • Після хвороби дитина приймається в дошкільний заклад при наявності медичної довідки від лікаря.
  • Якщо дитина не відвідувала заклад більше місяця необхідно додати соскоб на ентеробіоз.
  • Пам’ятайте! Конфліктні ситуації у Нас прийнято вирішувати за відсутності дітей!
  • Якщо Ви не змогли вирішити будь – яке питання з педагогами, Ви можете звернутися до завідувача, вихователя-методиста.
  • Протягом року буде багато свят, розваг, виставок, які стануть незабутніми подіями в житті Вашої дитини, тож візьміть в них активну участь!!!

З повагою, працівники ЗДО.