Зарахування першокласників у 2022-2023н.р.

Що потрібно дитині в школу - список речей

Загальний алгоритм прийому до школи:

1. Подати до школи заяву від одного з батьків (подається особисто з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника) за зразком згідно з додатком 1.

2. До заяви додаються:

• свідоцтво про народження дитини;
  • медична довідка за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду») до закладу освіти;
  • документ, що підтверджує право на першочергове зарахування дитини (за наявності);
  • висновок про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку дитини чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації для зарахування дитини в інклюзивний чи спеціальний клас (за наявності і бажання батьків).

3. Діти, чиї батьки або один з їх батьків, які мають довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, довідку про звернення за захистом в Україні, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту або якій надано тимчасовий захист, та які не мають одного чи обох документів із зазначеного переліку, зараховуються до закладу освіти без подання зазначених в п.2 документів.

Крім того, заяви про зарахування та зазначені документи, до 31 травня можуть бути подані до інших закладів освіти (без обмеження їх кількості) для зарахування на вільні місця.

4. Усі батьки, які хочуть скористатися правом вибору школи не за територією обслуговування, надають зазначені документи в обраний заклад і дитина буде зарахована, за наявності вільних місць або згідно з Порядком проведення жеребкування для зарахування дітей до закладу освіти на вільні місця.

Жеребкування проводиться у період з 05 по 10 червня. Впродовж 01-15 червня заяви про зарахування не приймаються, що не виключає права батьків подавати їх після 15 червня на вільні місця.