ЦІКАВІ ПОДІЇ У САДОЧКУ

01.11.2021 у садочку стартував Місячник безпеки життєдіяльності. Працівники поліції розповіли про правила дорожнього руху, познайомили з обладнанням патрульного поліцейського автомобіля.

Барвиста осінь традиційно завітала в ДНЗ “Космічний”. Виставка “Осінній дивограй” здивувала композиціями з квітів, поробками з природного матеріалу, овочів, фруктів тощо. Учасники осінніх розваг читали вірші, гарно та мелодійно співали пісні, завзято кружляли в таночках. Розваги пройшли весело й цікаво, діти отримали безліч позитивних емоцій та незабутніх вражень.
   День Рятівника в нашому садочку відзначили різними заходами: під час бесід діти дізналися про особливості професії рятівника, здійснюючи онлайн-екскурсію до пожежної частини, познайомилися з технічним оснащенням, в ігровій формі пройшли тренування “юних рятівників”, а також багато різних дидактичних та рольових ігор, які допомогли долучитися до цікавого світу ДСНС
 У серпні в садочку пройшли Тематичні тижні: здоров’я та профілактики дорожньо-транспортного травматизму “Увага – дорога!”. Для дошкільнят провели багато цікавих занять, спортивних змагань у всіх вікових групах. Працівники патрульної поліції розповідали дітям правила безпеки в ігровій формі та познайомили з обладнанням патрульної машини.
         Одними з останніх акордів звучать свято Маланки і Василів день, а з ними Щедрий вечір із його багатим святковим столом і Старий Новий рік. Щороку ми знайомимо наших дітей з чудовими українськими народними традиціями щедрування та посівання на Старий Новий рік. Сійся, родися, жито-пшениця, щоб на цей рік було більше, ніж торік. Маленькі посівальники ДНЗ №28 ” Космічний” зичуть всім добробуту, гарного врожаю нашій землі та багатства Україні.
На изображении может находиться: 15 человек, в помещении
На изображении может находиться: 1 человек, танцует и в помещении

На изображении может находиться: 6 человек, люди стоят, люди на сцене и в помещении

14 лютого у садочку пройшла розвага до народного свята Стрітення. Це свято в народі вважається святом зустрічі зими з весною. До дітей завітали Зима та Весна, між ними відбувся Батл, у якому перемогу одержала Весна!

11.02.2020р. у садочку пройшла виставка проектів сюжетно-рольових ігор для дітей дошкільного віку, на якій було представлено різноманітні, естетично оформлені, власноруч створені сюжетно-рольові ігри.