Цікаві події у садочку

Одними з останніх акордів звучать свято Маланки і Василів день, а з ними Щедрий вечір із його багатим святковим столом і Старий Новий рік. Щороку ми знайомимо наших дітей з чудовими українськими народними традиціями щедрування та посівання на Старий Новий рік. Сійся, родися, жито-пшениця, щоб на цей рік було більше, ніж торік. Маленькі посівальники ДНЗ №28 ” Космічний” зичуть всім добробуту, гарного врожаю нашій землі та багатства Україні.
На изображении может находиться: 15 человек, в помещении
На изображении может находиться: 1 человек, танцует и в помещении

На изображении может находиться: 6 человек, люди стоят, люди на сцене и в помещении

14 лютого у садочку пройшла розвага до народного свята Стрітення. Це свято в народі вважається святом зустрічі зими з весною. До дітей завітали Зима та Весна, між ними відбувся Батл, у якому перемогу одержала Весна!

11.02.2020р. у садочку пройшла виставка проектів сюжетно-рольових ігор для дітей дошкільного віку, на якій було представлено різноманітні, естетично оформлені, власноруч створені сюжетно-рольові ігри.