Кадровий склад закладу освіти

Кадровий склад ДНЗ № 28

 

№  п/п Показники Кількість
1 Всього педагогічних працівників 26
1.1. Із них: керівників (завідувач, методист) 2
1.2. Практичних психологів 1
1.3 Музичних керівників 1
1.4. Інструкторів з фізичної культури 1
1.5. Вихователів 21
2 Освітній рівень  
2.1 Повна вища 14
2.2 Базова вища 4
2.3 Неповна вища 6
3. Якісний рівень:  
3.1. Спеціаліст вищої категорії 5
3.2 Спеціаліст першої категорії 4
3.3 Спеціаліст другої категорії 3
3.4 Спеціаліст 9
3.5 Молодший спеціаліст 3
3.6 Спеціаліст 7 розряду 1
3.7 Педагогічне звання: «Вихователь-методист» 1
                    “Практичний психолог-методист”  1
4 За стажем роботи:  
4.1 До трьох років 4
4.2 0 – 5 років 2
4.3 5 – 10 років 5
4.4 10 – 15 років 1
4.5 15 – 25 років та більше 12
5 За віком:  
5.1 До 30 років 3
5.2 31-40 років 8
5.3 41-55 років 11
5.4 Понад 55 років 2

 

Директор – Радченко Інна Миколаївна, спеціаліст вищої категорії

Вихователь-методист – Якуба Світлана В’ячеславівна, спеціаліст першої категорії

Музичний керівник – Олійник Тетяна Вікторівна, спеціаліст вищої категорії,  педагогічне звання «вихователь-методист».

Інструктор з фізкультури – Кравченко Альона Сергіївна, спеціаліст другої категорії

Практичний психолог – Чернова Ірина Миколаївна, спеціаліст вищої категорії

Керівник гуртка:

“Пізнайко” – Чернова Ірина Миколаївна

“Юний читайлик” – Смірнова Галина Іванівна, Матвієнко Олена Миколаївна

Завідувач господарством – Харінська Ніна Степанівна

Діловод – Загорська Ольга Вікторівна

Сестра медична старша – Режко Юлія Михайлівна

Сестра медична з дієтичного харчування – Мухіна Анастасія Ігорівна

Вихователі та помічники вихователів:

Група №1

Дашко Вікторія Вікторівна, молодший спеціаліст

Міхова Аліса Сергіївна, спеціаліст (декретна відпустка)

Тодореско Наталія Олексіївна

Група №2

Плахтій Ольга Генадіївна, спеціаліст

Горохолинська Ганна Олександрівна, молодший спеціаліст

Бойко Марія Олександрівна

Група №3

Морочковська Олена Вікторівна, спеціаліст вищої категорії

Дзевель Яна Андріївна, спеціаліст

Калініна Олена Валерівна

Група №4

Сабадіна Катерина Олександрівна, спеціаліст

Петеліна Алла Валентинівна, молодший спеціаліст

Ткаченко Алла Петрівна

Група №5

Матвієнко Олена Миколаївна, спеціаліст

Смірнова Галина Іванівна,  спеціаліст

Корпань Віта Вікторівна

Група №6

Скокова Оксана Станіславівна, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання “вихователь-методист”

Сиплівчак Алла Миколаївна, асистент вихователя

Дашенко Юлія Володимирівна

Група 7

Гордієнко Олена Володимирівна, спеціаліст вищої категорії

Гайдар Інга Владимирівна

Група 8

Волик Олена Вікторівна,  спеціаліст першої  категорії

Фоміна Анна Олександрівна,  спеціаліст другої  категорії (декретна відпустка)

Тимощук Людмила Геннадіївна, спеціаліст

Грибова Надія Володимирівна

Група 9

Шалкова Ольга Анатоліївна, спеціаліст другої  категорії

Колупанова Світлана Сергіївна, спеціаліст

Шаровська Галина Володимирівна

 Група 10

Фанагей Ірина Миколаївна, спеціаліст

Галавура Елона Владиславівна, спеціаліст

Мозгіна  Ірина Анатолівна

Група 11  

Тищенко Ганна Анатоліївна, спеціаліст

Рудь Людмила Вікторівна,  спеціаліст першої  категорії

Присяжна Наталя Борисівна