Кадровий склад ЗДО № 28
№ п/п | Показники | Кількість |
1 | Всього педагогічних працівників | 26 |
1.1. | Директор | 1 |
1.2. | Методист | 1 |
1.3. | Практичних психологів | 1 |
1.4 | Музичних керівників | 1 |
1.5. | Інструкторів з фізичної культури | 1 |
1.6. | Вихователів | 19 |
1.7. | Асистентів вихователя | 2 |
2 | Освітній рівень | |
2.1 | Повна вища | 18 |
2.2 | Бакалавр | 0 |
2.3 | Молодший спеціаліст | 8 |
3. | Якісний рівень: | |
3.1. | Спеціаліст вищої категорії | 6 |
3.2 | Спеціаліст першої категорії | 3 |
3.3 | Спеціаліст другої категорії | 0 |
3.4 | Спеціаліст | 16 |
3.5 | Спеціаліст, 10 тарифний розряд | 1 |
4 | За стажем роботи: | |
4.1 | До трьох років | 1 |
4.2 | 3 – 10 років | 7 |
4.3 | 10 – 20 років | 6 |
4.4 | 20 років і більше | 12 |
5 | За віком: | |
5.1 | До 30 років | 2 |
5.2 | 31-40 років | 5 |
5.3 | 41-50 років | 7 |
5.4 | 51-55 років | 4 |
5.5 | Понад 55 років | 8 |
Директор – Радченко Інна Миколаївна, спеціаліст вищої категорії
Вихователь-методист – Якуба Світлана В’ячеславівна, спеціаліст вищої категорії
Музичний керівник – Олійник Тетяна Вікторівна, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «вихователь-методист».
Інструктор з фізкультури – Кравченко Альона Сергіївна, спеціаліст першої категорії
Практичний психолог – Чернова Ірина Миколаївна, спеціаліст вищої категорії
Завідувач господарством – Мозгіна Ірина Анатоліївна
Діловод – Ракша Алла Володимирівна
Сестра медична старша – Поліщук Вікторія Вікторівна
Вихователі та помічники вихователів:
Група №1
Дашко Вікторія Вікторівна, молодший спеціаліст
Горохолинська Анна Олександрівна, спеціаліст
Тодореско Наталія Олексіївна, помічник вихователя
Група №2
Плахтій Ольга Генадіївна, спеціаліст
Гордієнко Олена Володимирівна, спеціаліст вищої категорії
Група №3
Рудь Людмила Вікторівна, спеціаліст першої категорії
Петеліна Алла Валентинівна, спеціаліст
Калініна Олена Валерівна, помічник вихователя
Група №4
Сабадіна Катерина Олександрівна, спеціаліст
Дзевель Яна Андріївна, спеціаліст
Ткаченко Алла Петрівна, помічник вихователя
Група №5
Матвієнко Олена Миколаївна, спеціаліст
Смірнова Галина Іванівна, спеціаліст
Лянгузова Віта Вікторівна, помічник вихователя
Група №6
Скокова Оксана Станіславівна, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання “вихователь-методист”
Шаховцова Вєроніка Борисівна, спеціаліст
Міхова Аліса Сергіївна, асистент вихователя
Група №7
Волик Олена Вікторівна, спеціаліст першої категорії
Тимощук Людмила Геннадіївна, спеціаліст
Грибова Надія Володимирівна, помічник вихователя
Група №8
Шалкова Ольга Анатоліївна, спеціаліст другої категорії
Колупанова Світлана Сергіївна, спеціаліст
Сиплівчак Алла Миколаївна, асистент вихователя
Шаровська Галина Володимирівна, помічник вихователя
Група №9
Фанагей Ірина Миколаївна, спеціаліст
Галавура Елона Владиславівна, спеціаліст
Богун Оксана Олександрівна, помічник вихователя
Група №10
Тищенко Ганна Анатоліївна, спеціаліст
Вагис Анна Ярославівна, вихователь