Кадровий склад закладу освіти

Кадровий склад ЗДО

 

п/п

Показники Кількість
1 Всього педагогічних працівників 23
1.1. Із них: керівників (завідувач, методист) 2
1.2. Практичних психологів 1
1.3 Музичних керівників 1
1.4. Інструкторів з фізичної культури 1
1.5. Вихователів 18
2 Освітній рівень
2.1 Повна вища 13
2.2 Базова вища 4
2.3 Неповна вища 8
3. Якісний рівень:
3.1. Спеціаліст вищої категорії 4
3.2 Спеціаліст першої категорії 3
3.3 Спеціаліст другої категорії 4
3.4 Спеціаліст 9
3.5 Молодший спеціаліст 3
3.6 Спеціаліст 7 розряду 1
3.7 Педагогічне звання «Вихователь-методист» 1
4 За стажем роботи:
4.1 До трьох років 4
4.2 0 – 5 років 2
4.3 5 – 10 років 5
4.4 10 – 15 років 1
4.5 15 – 25 років та більше 12
5 За віком:
5.1 До 30 років 3
5.2 31-40 років 8
5.3 41-55 років 11
5.4 Понад 55 років 2

 

Директор – Радченко Інна Миколаївна, спеціаліст першої категорії

Вихователь-методист – Приставка Світлана Петрівна, спеціаліст першої категорії

Музичний керівник – Олійник Тетяна Вікторівна, спеціаліст вищої категорії,  педагогічне звання «вихователь-методист».

Інструктор з фізкультури – Кравченко Альона Сергіївна, спеціаліст другої категорії

Практичний психолог – Чернова Ірина Миколаївна, спеціаліст вищої категорії

Керівник гуртка – Чернова Ірина Миколаївна, Матвієнко Олена Миколаївна, Смірнова Галина Іванівна

Завідувач господарством – Харінська Ніна Степанівна

Діловод – Загорська Ольга Вікторівна

Сестра медична старша – Режко Юлія Михайлівна

Сестра медична з дієтичного харчування – Мухіна Анастасія Ігорівна

Вихователі та помічники вихователів:

Група №1 Дашко Вікторія Вікторівна, молодший спеціаліст

Міхова Аліса Сергіївна, спеціаліст

Шахова Дар’я Михайлівна

 

Група №2  Плахтій Ольга Генадіївна, спеціаліст

Горохолинська Ганна Олександрівна, молодший спеціаліст

Бойко Марія Олександрівна

 

Група №3 Морочковська Олена Вікторівна, спеціаліст вищої категорії

Калініна Олена Валерівна

 

Група №4 Сабадіна Катерина Олександрівна,  спеціаліст

Ткаченко Ала Петрівна

 

Група №5 Матвієнко Олена Миколаївна, спеціаліст

Смірнова Галина Іванівна ,  спеціаліст

Попова Римма Сафтарівна

 

Група №6 Фоміна Анна Олександрівна,  спеціаліст другої  категорії

Петеліна Алла Валентинівна , молодший спеціаліст

Кобець Світлана Василівна

 

Група 7 Гордієнко Олена Володимирівна, спеціаліст вищої категорії

Гайдар Інга Владимирівна

 

Група 8  Волик Олена Вікторівна,  спеціаліст першої  категорії

Грибова Надія Володимирівна

 

Група 9 Шалкова Ольга Анатоліївна спеціаліст другої  категорії

Шаровська Галина Володимирівна

 

Група 10 Фанагей Ірина Миколаївна, спеціаліст

Галавура Елона Владиславівна, спеціаліст

Мозгіна  Ірина Анатолівна

 

Група 11 Тищенко Ганна Анатоліївна, спеціаліст

Рудь Людмила Вікторівна,  спеціаліст першої  категорії

Тодореско Наталія Олексіївна