“Методична майстерня”

Другий день «Методичної майстерні» розкрив для педагогів таємничий світ сенсорно-пізнавального розвитку дітей раннього віку та духовно-моральну спадщину В.О. Сухомлинського.

Вихователь Гордієнко Олена Володимирівна продемонструвала розмаїття практичного використання багатофункціонального посібника «Чарівна квітка»: як в цікавій ігровій формі познайомити малюків із сенсорними еталонами, властивостями різних предметів; як розвивати тактильні відчуття та дрібну моторику рук. Педагоги вправлялися в складанні коротких казкових історій з використанням основних сенсорних понять для дітей раннього віку.

Олена Вікторівна Морочковська запросила учасників майстер класу до квесту «Я поведу вас, діти, у гарну країну…». Подорожуючи від станції до станції, педагоги створювали довідково-інформаційний матеріал про Василя Сухомлинського для дітей різного віку та батьків; перетворювалися на дешифрувальників; розробляли творчі завдання для дошкільнят за текстами казок видатного педагога та інсценізували запропоновані казки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *